531 197 790 info@agmar-woda.pl

Soki i Napoje Jan Olbracht

Kajko i Kokosz lemoniada z Yuzu

butelka 0,33l

To orzeźwiający napój lekko gazowany z dodatkiem owocu Yuzu.
Owoc Yuzu zawiera trzykrotnie więcej witaminy C, niż cytryna oraz naturalnie chroni przed infekcjami.

Cena

Kajko i Kokosz Yerba Mate

butelka 0,33l

To energetyzujący napój, lekko gazowany na bazie Yerba Mate.
Oprócz właściwości pobudzających (naturalna kofeina) ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie: wpływa korzystnie na układ krążenia, obniża poziom złego cholesterolu, działa antydepresyjnie, wspomaga odchudzanie.

Cena

Oranżada Bolek i Lolek

butelka 0,33l

Uśmiechnij się i dołącz do nas ! Kultowy smak oranżady Bolek i Lolek ożywi wspomnienia lub podkręci zabawę z przyjaciółmi. Spróbuj też innych naszych napojów, każdy to nowa przygoda!

Cena

Herbatka Bolek i Lolek

butelka 0,33l

Zapraszamy na pyszną herbatkę! Zrób sobie przerwę i ciesz się smakiem polecanym przez Bolka i Lolka. Spróbuj również innych naszych napojów, każdy z nich to nowa przygoda!

Cena

Lemoniada agrestowa Bolek i Lolek

butelka 0,33l

Orzeźwia i wzorowo gasi pragnienie! Lemoniada agrestowa według pomysłu Bolka i Lolka uratuje cię, nie tylko w upalne dni. Spróbuj też innych naszych napojów, każdy to nowa przygoda!

Cena

Napój gazowany
Pan Jałowiec

Klasyczny, z żurawiną, z czarną porzeczką, z kawą: butelka 0,33l

Jedyny taki napój bezalkoholowy w Polsce i Europie! Wyprodukowany z naturalnych składników: chmielu i owoców jałowca, które mają właściwości prozdrowotne. Chmiel uspokaja, a owoce jałowca korzystnie wpływają na układ pokarmowy. Wytwarzany według sprawdzonej rodzinnej receptury firmy Duninex z 1958 roku. 

Cena